velikost písma: A +/ A/ A -

Seniorské slevy v plzeňských bazenéch, na koupalištích a plovárnách

Autor: Redakce ŽijemeNaplno.cz | komentářů: 0

V tomto jedinečném seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce ve vybraných plzeňských bazenéch, na koupalištích a plovárnách.

Bazén ZČU Plzeň Lochotín
Adresa: Sokolovská 46, 323 00 Plzeň – Lochotín
Web: www.bazenlochotin.zcu.cz
Vstupné činí 30 Kč/hod. Senioři nemají slevu na vstupném.

Plavecký areál Plzeň - Slovany
Adresa: Náměstí gen. Píky 42, 326 00 Plzeň
Web: www.bazenslovany.cz
Zlevněné vstupné pro důchodce činí 45 Kč/1,5 hod, 65 Kč/3 hod. a 80 Kč celodenní. Pro poskytnutí slevy je nutné se prokázat platným potvrzením o pobírání starobního důchodu.

SK Radbuza
Adresa: Kozinova 3, 301 00 Plzeň
Web: www.skradbuza.cz
Starobní důchodci a invalidé mají v bazénu SK Radbuza denně vyhrazeny hodiny, které za vstupné 20,- Kč na hodinu tradičně využívají nejen k plavání, ale také vzájemnému setkávání. Průměrně dvacet seniorských návštěvníků dochází pravidelně plavat v pondělí a ve středu od 10 hodin, v úterý a čtvrtek od 10,45 hodin a v pátek mají dvojí možnost – od 8,30 či 13 hodin.

Podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenáři v rámci našeho nového diskuzního fóra, nebo napište svůj postřeh do diskuze přímo pod článkem. Našli jste zde chybu? Dejte nám prosím vědět na seniorivitani@zijemenaplno.cz. Děkujeme.
 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.