velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Finance / Fórum: Daně a odvody / Téma: Výběr účetní firmy
liuchunkai
Příspěvků: 475
RE: Oblíbené domácí zvíře
Vložil(a): liuchunkai 21.10.2017 02:53

Market28
Příspěvků: 1
RE: Výběr účetní firmy
Vložil(a): Market28 15.08.2017 16:27

Bohužel, standard to ještě není, ale většina společností ručí za své chyby. Faktorů na výběr je spousta. My jsme například navázali s naší účetní společností spolupráci v rámci hledání virtuálního sídla a postupně jsme po dobrých zkušenostech přibrali další služby.
Jikřa
Příspěvků: 2
RE: Výběr účetní firmy
Vložil(a): Jikřa 15.11.2016 14:35

Mám svého externího účetního (živnostníka), ale pro jistotu vždy nechávám jednou ročně udělat audit u firmy. Doporučila bych ti FChain, pobočku mají v Praze. Dala bych vždycky jen na osobní schůzku. Podle toho se řiď...
Jess
Příspěvků: 3
Výběr účetní firmy
Vložil(a): Jess 14.11.2016 16:59

Ráda bych se zeptala, podle čeho se řídit př výběru účetní firmy. Koukala jsem, že některé firmy nabízejí paušální služby, jiné zase na míru. Chtěla bych předat kompletně celé účto a vést i mzdy. Zajímalo by mě, jestli všechny účetní firmy ručí vlastními prostředky za případné chyby - jestli je to standard. Zkrátka bych byla ráda za jakékoli rady... Volili byste spíš nějakou českou firmu, nebo na tom podle vás nezáleží?


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.