velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Finance / Fórum: Peníze / Téma: U koho mít hypotéku?
Vališ
Příspěvků: 9
RE: U koho mít hypotéku?
Vložil(a): Vališ 21.04.2017 15:57

No nám se akorát dělá plán, tak jsem celkem zvědav s jakými návrhy nám poradce přijde. Žádáme hypotéku 3 miliony, což není zrovna málo, ale věřím, že se pochlapí jako když nám dělal pojistku pro děti. Za sebe můžu doporučit Partners, poradce je moc ochotný.
Lucka22
Příspěvků: 6
RE: U koho mít hypotéku?
Vložil(a): Lucka22 06.03.2017 17:20

Dobrý den,

u koho vzít hypotéku není jednoduchá otázka. Každá banka má jiné podmínky a každý člověk je jinak bonitní. Ideální je porovnat několik bank, v klidu je obejít a nechat si sepsat nejlepší nabídky. Pokud úvěr nedá jedna banka, může ji dát druhá. Před tím, než banky začnete obcházet, využijte nějakou online hypoteční kalkulačku, ze které se dozvíte alespoň odhad, jaký úrok budete mít a jak vysokou splátku. I s výsledky z kalkulačky pak můžete zajít do banky. Online kalkulačka: https://www.hypotecnikalkulacka.cz/hypotecni-uver
LeoHunter
Příspěvků: 1
RE: U koho mít hypotéku?
Vložil(a): LeoHunter 20.01.2017 19:34

Za svůj úvěr na auto, jsi zaplatil 2 krát více než náklady na samotne auto?? A přijímáte tyto úvěrové podmínky? Pak https://vsepujcky.cz/pujcky-na-materske-dovolene, vás překvapí, nulovou úrokovou sazbou
Stanislav
Příspěvků: 8
RE: U koho mít hypotéku?
Vložil(a): Stanislav 08.09.2016 16:46

Ahoj, doporučuji se mrknout na nějaký srovnávač. Dokáže to ušetřit spoustu času a taky si ihned uděláte relativně přesnou představu o tom, jaké podmínky standardně v daném odvětví platí. Začít můžete třeba tady: http://www.coolpujcky.cz/hypoteky je to tam přehledně a také s uživatelskými referencemi. Vždy je lepší používat srovnávačů více, abyste dosáhli co největší přesnosti informací. Tak se vyvarujete zbytečnému zklamání a problému plynoucích z výběru špatného typu půjčky.
adella
Příspěvků: 48
U koho mít hypotéku?
Vložil(a): adella 21.11.2013 23:04

Chci si vyřídit hypotéku, ale netuším, jak se v těch nabídkách orientovat. Na http://www.fajnpujcka.cz/hypoteka-mbank je docela přehledný srovnávač a mBank mi přijde celkem spolehlivá banka. U koho jste vyřizovali hypotéku vy?


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.