velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Rodina / Fórum: Děti a vnoučata / Téma: Dárečky pro deticky
Ilonn
Příspěvků: 155
RE: Dárečky pro deticky
Vložil(a): Ilonn 01.09.2019 20:53

Je to tak. Taky máme doma milion hraček. A teď vidím, že jsou to zbytečnosti. Válí se doma, malej si s nima pohrál, když je dostal a pak konec. Ale jak říkáš - knihy, ty najdou uplatnění vždycky. Denně má třeba v ruce leporelo.
ElisRus
Příspěvků: 121
RE: Dárečky pro deticky
Vložil(a): ElisRus 01.08.2019 18:54

No, knihy. Ty se snažíme kupovat především. Babička už si na to taky zvykla, i když ze začátku kupovala i ostatní věci, který ale zůstaly nevyužitý. Knihy ne. Ty uplatnění najdou vždycky.
Alexx
Příspěvků: 166
RE: Dárečky pro deticky
Vložil(a): Alexx 04.07.2019 08:50

Ahoj, to děláte moc dobře. My to děláme taky tak, ale docela jsme bojovali s naší babi, která má pocit, že malá nemá nic a musí mít všechno. Takže co oslava, to hora věcí. No, ale už jsme si to vysvětlili a teď u nás taky hodně frčí knihy. Dokonce musím říct, že babi překvapila. Koupila malé knihu od Ella a Max a musím říct, že se trefila naprosto senzačně. Kniha je čtivá, malé se líbí :)
Ilonn
Příspěvků: 155
Dárečky pro deticky
Vložil(a): Ilonn 03.07.2019 14:14

Ahoj všem, dneska mám dotaz hlavně na rodiče. Chtěla bych se zeptat, jak řešíte narozeniny, svátky, vánoce? My dětem kupujeme to, co uznáme za vhodé. Žádné přehnané dary. Koupíme, co si přejí, ale třeba i nějaké knihy a podobně. Jak to máte vy?


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.