velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Volný čas / Fórum: Gastronomie / Téma: Kuchařský eshop/obchod
Jarin
Příspěvků: 121
RE: Kuchařský eshop/obchod
Vložil(a): Jarin 25.02.2020 20:55

My doma máme většinu vybavení spíš za menší peníze, jelikož si ani já, ani manželka na nějaké velké kuchtění nepotrpíme, každopádně jediné co, tak nože máme od tchýně opravdu parádní Victorinox, tak při vybavování doporučuji mrknout.
kristynovackova
Příspěvků: 27
RE: Kuchařský eshop/obchod
Vložil(a): kristynovackova 23.02.2020 10:18

Zkuste mrknout na www.profikuchar.cz, objednávali jsme tam s manželem už vícekrát a poměr výběr/kvalita/cena opravdu na 1*! Nejvíc doporučuju hodit očko na nože, máme jich několik a to je opravdu radost vařit.
Tamula
Příspěvků: 90
RE: Kuchařský eshop/obchod
Vložil(a): Tamula 20.02.2020 20:52

Ano, tak vidím, že to máme dost obdobně, já online nakupování zatím taky úplně nepodlehla, ale vzhledem k tomu, že nechci nějakou klasiku za pár kaček, ale opravdu něco, co vydrží a o žádném kamenném u nás vůbec nevím, dám tomu ráda šanci. Koneckonců většina mých známých už jinak než online skoro nenakupuje a nemůžou si to vynachválit.
stanaH
Příspěvků: 167
RE: Kuchařský eshop/obchod
Vložil(a): stanaH 19.02.2020 19:44

Tyjo já jsem bohužel z druhého konce republiky, takže tip na kamenný byste asi úplně nevyužila :-D Což teď píši, jako bychom tu nějaký světoborný měli, ale skutek utek bohužel. Sama jsem měla obdobný problém a nakonec jsme kupovali levnější klasiku a holt budeme muset o to častěji obměňovat, jak už to bývá. Přes net moc nenakupuji, jelikož se nikdy nedokážu rozhodnout, který z těch hald eshopů, by reálně stál za zkoušku.
Tamula
Příspěvků: 90
Kuchařský eshop/obchod
Vložil(a): Tamula 18.02.2020 09:46

Dobrý den, máte tu prosím někdo tip na kuchařský eshop popřípadě kamenný obchod v Jindřichově Hradci? Ráda bych si pořídila do kuchyně trošku kvalitnější výbavu, než se sežene v běžných řetězcích.


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.