velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Zdraví / Fórum: Alternativa / Téma: Neklid a úzkost
Evulík
Příspěvků: 35
RE: Neklid a úzkost
Vložil(a): Evulík 10.10.2019 21:45

Děkuji, vyzkouším napřed Persen, a kdyby to nezabralo, půjdu k lékaři.
Petruša
Příspěvků: 12
RE: Neklid a úzkost
Vložil(a): Petruša 07.10.2019 23:09

Zabral jí celkem rychle, myslím, že cca do týdne byla relativně v pohodě a pak se spravila úplně. Ale záleží, v jakém jste stavu a zda spíš nepotřebujete lékaře.
Evulík
Příspěvků: 35
RE: Neklid a úzkost
Vložil(a): Evulík 07.10.2019 22:57

Zdraví, ano, to mi je jasný, že bych se o sebe měla více starat, ale bohužel mám teď v práci takové stresové období a mám toho plnou hlavu :( Lék Persen neznám. Za jak dlouho Vaší známe zabral, nevíte?
Ice111
Příspěvků: 4
Why Vaping without Pure Nicotine is Good
Vložil(a): Ice111 06.10.2019 13:50

Because many people have actually been addicted to the Nicotine vapes, vapingcig it gives them a hard time to forget what they utilized to get into vapes which contain Pure nicotine. They have actually now progressed in that they are currently utilizing their MODs methods to make their smoke strike a lot easier. You need to get much right into these methods which will certainly assist you to consume vapes which have much less pure nicotine. You can do this by getting the no-nicotine e- juice due to the fact that they are the best Vaping tricks and offers you much more deluxe and fun while vaping. smok nord If you have the ability to vape without nicotine, you will get away health problems which are brought on by Nicotine as well as uncovered new, pleasurable vaping methods.
No-nicotine vapes make social Vaping more enjoyable
Young people are one of the most influenced with the Nicotine concentrate because they neglect the results and are in some way careless. CBD Vape Juice They tend to smoke in concealing due to the fact that they do not want any individual to find their smoking escapades. This wouldn't be the case if they used safer approaches which require no-nicotine smoking. No one will certainly reprimand them for utilizing something that has no health and wellness effects.
Petruša
Příspěvků: 12
RE: Neklid a úzkost
Vložil(a): Petruša 06.10.2019 09:30

Ahoj, doporučuji si zajít na jógu a odpočívat. Známá to měla taky, začala se sama sobě věnovat a v lékárně jí ještě doporučili Persen. Tahle kombinace jí zabrala a je o.k.
Evulík
Příspěvků: 35
Neklid a úzkost
Vložil(a): Evulík 06.10.2019 09:27

Zdravím, poradíte něco na stavy úzkosti a neklid? Poslední týdny se necítím úplně dobře a chtěla bych vyzkoušet nějaký přírodní doplněk. Děkuji :)


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.