velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Volný čas / Fórum: Zvířátka / Téma: Psí kapsičky/konzervy
kristynovackova
Příspěvků: 27
RE: Psí kapsičky/konzervy
Vložil(a): kristynovackova 23.02.2020 09:58

Tak mockrát děkuji za tipy, nejspíš objednám rovnou salámek i konzervu a snad si aspoň jedno z toho ta naše taky tak zamiluje. Koukala jsem na net a podlě složení dojem super.
Jenkovaa
Příspěvků: 225
RE: Psí kapsičky/konzervy
Vložil(a): Jenkovaa 20.02.2020 20:38

Ahoj, zkuste mrknout po Britu, nejde sice o kapsičky ani konzervy (i když těch mají taky milion) každopádně jsme u nich nedávno objevili fakt pecka psí salám a obě naše psí holky jsou víc než nadšený. Složení cca 95% masa, podporuje trávení a hlavně oběma neskutečně jede, což je konec konců po složení ten nepodstatnější aspekt.
stanaH
Příspěvků: 167
RE: Psí kapsičky/konzervy
Vložil(a): stanaH 19.02.2020 19:40

Za mě konzervy rozhodně ano, alespoň to pak pro pejsky není pořád to samé dokola a krmení je jen tak chuťově neomrzí :-) Navíc jako odměna fungují u nás bezkonkurenčně nejvíc, to je jednoduše sázka na jistotu.
kristynovackova
Příspěvků: 27
Psí kapsičky/konzervy
Vložil(a): kristynovackova 18.02.2020 09:40

Pokud se tu najdou nějací pejskaři, zdravím! Chtěla bych se poptat na téma psích kapsiček/konzerv. Kupujete/nekupujete popřípadě co byste (ne)doporučili pro 6-ti letou borderku s citlivým zažíváním? Předem mockrát díky za jakékoli tipy a zkušenosti


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.