velikost písma: A +/ A/ A -
Skupina: Zdraví / Fórum: Típni TO! LIVE / Téma: Zkušenosti s vaporizéry
TomVodes
Příspěvků: 18
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): TomVodes 07.11.2017 16:04

Hele jak která příchuť :) Já třeba kombinuju liquidy. Kupuju si sadu po 12 co prodávají i za dobrou kačku právě na tom vapour a chutná mi to víc než klasickej tabák. Ty ochucený mi přijdou takový lepkavý jak do vodnice a to mi moc nechutí hlavně není ani takovej výběr jak u těch liquidu si zkus namíchat tohle. Doporučím mátu s třešní!
Janda
Příspěvků: 9
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Janda 27.10.2017 15:27

Zkoušeli jste si někdo namíchat příchutě? třeba i z klasického tabáku? :) Zajímalo by mě jestli je to lepší
liuchunkai
Příspěvků: 213
RE: Oblíbené domácí zvíře
Vložil(a): liuchunkai 21.10.2017 02:59

Riči
Příspěvků: 16
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Riči 12.10.2017 12:29

Nemyslím si že tráva je zrovna dobrá. Rád si zavapuji heřmánek jako inhalaci, nebo aloe, ale podle mě dámy které tady shánějí nějaký vaporizér právě na tohle určené „ty bylinky“ do toho moc nezahrnují i marihuanu. Sám bych se bál, že si ten vaporizér pro tím znečistím a nebude to pro mě mít pak takový užitek jako když si do nej nasypu něco ne tak omamného jako je tráva a vychutnávám si ho.
Kůča
Příspěvků: 13
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Kůča 06.10.2017 12:40

Zkuste si zavapovat trávu, to je matroš teprve :D
Riči
Příspěvků: 16
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Riči 27.09.2017 12:38

Ano v tom s vámi souhlasím, ale přece jen člověkovi jde lépe do hlavy když má nějakou eletroniku s vetším obsahem, že by měla být i větší. Koukám na to jen jako lajk. Ale naznačil jsem to právě kvůli tomu, že když jsem viděl takové malé „zipáky“ co si hráli na vaporizér, tak mě hned napadlo, že to za moc stát nebude. Máte pravdu, že baterie je hodně důležitá, sám jsem podle toho taky vybíral. Kde bylo psané, že má slabý obsah jsem dal hned ruce pryč. Chtěl jsem tim jen říct, že právě u těch kapesních vaporizéru třeba co mám já od toho vapour pro se tohle nestane. Je tam hodně věcí podle čeho poznáte, že to je už vaporizér co za něco stojí. A to, že se dá spojit výkon s nenápadným designem vidím jako plus.
Norigan
Příspěvků: 11
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Norigan 18.09.2017 14:04

Na tom vůbec nezáleží jak je ta hračička velká, nebo malá. Ale kvalita baterky a obsah hraje velkou roli.
Riči
Příspěvků: 16
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Riči 13.09.2017 08:39

No já si hlavně myslím, že do těch malých co vypadají jak zapalovače se tam toho už ani tolik nevejde, že to není taková kvalita, ale to nevím. Ověřený to nemám. Ono poznáte až ho budete mít, že právě stěma elektronickejma cigarama se to nedá srovnávat. Je to uplně jiný kafe. A ten kryt od vapour 2 mám, ten jsem si k tomu objednával hned. Nemám rád, když jsem věci bez obalu :D Hlavně je dělají kovový a menší. Tím jsou I lehký a jestli můžu něco doporučit, zkuste si koupit ochucený a klasický tabák a namíchat si to, stojí to za to.
Míca
Příspěvků: 17
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Míca 29.08.2017 13:20

Tak to je akorát teda. Já jsem viděla jen takové maličké co vypadaly jak zapalovač a pak zase ty velké a to by se mi do kabelky asi nevešlo, ale ten vapour 2 je hezky akorát. Musím upřímně říct, že jste mě docela nahlodal. Už jsem ho ukazovala doma a vypadá to že si ho ani nebudu muset kupovat sama protože mám příští týden narozky :D Líbí se mi teda ten stříbrný z těch 3 mi přijde nejvíc ženský. Koukala jsem, že na ně dělají i kryty, máte ho? Podle mě je to docela dobrá věc na něj ne? Nebudu ho muset pořád hledat .
Riči
Příspěvků: 16
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Riči 22.08.2017 10:08

Měl jsem jeden čas elektronický cigáro, takže s ním mám taky zkušenost. Ten vaporizér jsem chtěl ale dlouho a protože jsem kouřil tu vapour 2 tak jsem zkusil i tenhle od nich. Jestli chcete něco silnějšího tak to opravdu je. Ono se vám to samo zahřejvá takže i podle toho co tam máte, už si to rozezná a u ono je k tomu takový malý kolečko co slouží jako filtr, kterej právě nepouští ten tabák dovnitř, nic se neucpe. Každopádně v ruce ženy si ho klidně dokážu představit bez problému já ho mám do dlaně.
Míca
Příspěvků: 17
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Míca 07.08.2017 16:12

No já právě sama ani neznám moc ty značky, jako které jsou dobré a které za nic nestojí. Tak proto se raději ptám. A já koukala, že u těch vapour 2 dělají cigára i vaporizéry, a vy máte zkušenost s obojím? Já bych chtěla právě něco silnějšího prostě, mám jednu elektronickou a i když si objednávám silné, tak mi přijde, že mi to skoro nic nedává. A tenhle vaporizér mi přijde i takový maličky, a že by k ženský taky mohl jít, abych nevypadala jak nevím kdo, kdybych to vytáhla. Chtěla bych si tam dávat i třeba ochucený tabák, neponičím to nějak tím tabákem když je sypký? Abych to nějak neucpala třeba…
Riči
Příspěvků: 16
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Riči 01.08.2017 15:36

Sám tenhle vaporizér, o kterém tady píšete mám už delší dobu a dámy jen se přidám s tím, že nezáleží na tom jestli se jedná o elektronickou cigaretu nebo o vaporizér či jinou mašinu ohledně té baterie, ale především o dodavatele, konkrétně o to, jaká je ta značka sama o sobě. Za sebe můžu s klidným svědomím říct, že už jsem jich pár vyzkoušel a tyhle výrobky od vapour mají baterie silné a usporné hlavně, což je dost důležité. I tím, že ho nabíjíte přes USB tak to má svoje plusy. Chce to narazit na kvalitu, pak se baterie nepokazí.
Magdaa
Příspěvků: 22
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Magdaa 24.07.2017 16:03

Já si myslím, že ty baterie selhávají spíš u těch elektronických cigaret, ale nevím. Manžel ten vaporizér má už asi 4 měsíce a nic, pořád mu funguje dobře, jen říkám dokoupila jsem mu novou štětinku na čištění tu už měl takovou zchátralou a tu drtičku. Podle mě je to i tom jak s tím člověk zachází, vím, že si ho musí nechat uplně vybít a až potom ho nabíjí a on to kouří sem tam. Nemá to u pusy celý den, takže to ani tolik nezatěžuje si myslím. A nemyslím si, že je něco špatného na tom, že to chce i žena, já jsem to taky zkoušela ale jak říkám na mě to má moc velký grády já musím něco slabšího.
Míca
Příspěvků: 17
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Míca 19.07.2017 15:12

Holky jestli můžu tak bych se k vám přidala, už delší dobu sháním něco podobného. Akorát je mi blbý o to někam napsat, protože vím na co jsou často vaporizéry používané :D A teda takovýhle jsem ještě neviděla. Měla jsem doma takovou velkou tyč a teda k ničemu :D Tenhle je fakt maličký, co jsem si četla tak to má docela sílu teda, i ta baterie, můžu se zeptat jak dlouho ho manžel má? Ono často nejvíc selhavaj ty baterky a pak že pouští ten materiál prej co jsem se dočetla o nějakých…
Magdaa
Příspěvků: 22
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Magdaa 17.07.2017 13:49

Není za co Hele manžel mi řekl, že ti i dost poví přímo na té pobočce kdyby sis s něčím nevěděla rady, mají i nějakou infolinku a tam si zavoláš. On jak to kouří sem tam, tak ani moc neodhadne kolik toho vykouří. Sype si do toho klasický tabák co koupí v trafice a ten mu vydrží dlouho, ta hlavička na to není zase tak velká, takže to tam dává po troškách a je to přesně ten jak píšeš. Já jsem si od něj zkusila potáhnout a málem mi to teda roztrhlo plíce má to fakt sílu jak blázen, ale asi jde i o co tam nasypeš no…
Janča
Příspěvků: 14
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Janča 13.07.2017 15:26

Děkuju moc za info. Byla by si moc hodná kdyby si se zeptala 😊 Zkusila jsem si ho vyhledat na netu a je to ten vaporizér kit 7? Našla jsem přímo webovky na elektronické cigarety vapour 2 a tohle byl jedinej kterej mi přišel, že by to mohl být on :D Je totiž takový větší a co jsem se dočetla, tak je právě na kapalné náplně ale i ty směsi, které bych chtěla. Neřekl by mi manžel na jak dlouho má třeba tu jednu naplněnou hlavičku a kolik se mu tam toho tak vejde? V té stříbrné barvě vypadá moc hezky a abych řekla pravdu kapesní jsem ještě snad neviděla.
Magdaa
Příspěvků: 22
RE: Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Magdaa 12.07.2017 09:01

Za zbloudilou duši se možná teď považovat můžu, ale moc se nevyznám v těhle věcech :D akorát vím a tím ti to můžu přiblížit, že manžel má vaporizér, je to taková menší kapesní hračka, ale jde z ní teda pěknej čmoud když si jí dává. Myslím, že se ta značka jmenuje vapour jelikož jsem mu doobjednávala v práci drtičku a ještě takovou štětinku na čištění. Kdyby si chtěla vědět něco blíž, tak není problém a můžu se manžela zeptat .
Janča
Příspěvků: 14
Zkušenosti s vaporizéry
Vložil(a): Janča 10.07.2017 16:26

Ahoj všem. Hledala jsem nějakou diskuzi na tohle téma a nikde na mě nic nevykouklo, tak bych to zkusila tady jestli se nenajde náhodou nějaká zbloudila duše co se vyzná v těhle hračičkách. Delší dobu sháním nějaký vaporizér na kouření bylinek, které si sama pěstuji. Abych to uvedla na pravou míru, nejedná se o marihuanu (abych někoho nepohoršovala) ale třeba o mátu, meduňku nebo heřmánek, co často inhaluji ale způsobem našich babiček. Budu ráda za každý tip.


Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.